مزایای مبل شنی

مبل های شنی از دوست داشتنی ترین مبل های حال حاظر در بازار هستند که به دلیل ویژگی ها و مزایا بسیار عالی که دارند به فروش بالا دست یافته اند . با ساختاری که مبل های شنی دارند می توان آن ها را یکی از طبی ترین بستر های نشیمن دانست . این محصولات برای تمامی سنین طراحی شده اند و هر شخص می تواند به نسبت نیاز و سلیقه ای که دارند مبل شنی مدنظر خود را خریداری کرده و از آن استفاده کند . هر کالایی به نسبت مزایا و ویژگی هایی که دارد می تواند در دل مشتریان جا پیدا کند که مبل های شنی دلیل نوع طراحی بسیار زیبا ، انعطاف پذیر بالا و نرمی و فرم پذیری خوبی که دارند به این محبوبیت دست یافته اند . در این مطلب قصد داریم تا با بررسی های بیشتر مبل شنی مزایای مبل شنی را به شما عزیزان معرفی کنیم تا بیش از پیش با این محصولات جدید و مزایای آن آشنا شوید .

مبل های شنی با نام های دیگری چون بین بگ و هپی چیر نیز شناخته می شوند که در ایران بیشتر آن ها را با مبل شنی می شناسند . علت نام گذاری این مبل ها با این اسم ، محتوای داخلی شن مانند آن در مبل می باشد ، این محتوا که به صورت شن شده و یا خرد شده استفاده می شود ویژگی هایی را به محصول بخشیده است که در ادامه آن ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد . یک مبل شنی از سه بخش اصلی رویه ، آستری و محتوای شنی تشکیل شده است که این محتوای شنی در داخلی ترین قسمت مبل قرار گرفته و معمولا از جنس یونولیت های خرد شده پر می شود .

یونولیت ها خاصیت اسفنجی دارند و به واسطه انعطاف بسیار خوب خود باعث شده است تا این مبل ها انعطاف بسیار را خوبی داشته باشند . حالت خرد شده یونولیت موجب می شود تا یونولیت ها بتوانند در داخل مبل حرکت کنند ، متحرک بودن یونولیت ها در داخل مبل شنی موجب فرم پذیری و حالت پذیری بهتر مبل می شود . این ساختار باعث می شود تا افراد بتوانند به صورت دلخواه و در حالت های مختلف از مبل شنی استفاده کنند . انعطاف پذیری و فرم پذیری مبل شنی را می توان بزرگ ترین مزایای این مبل ها دانست زیرا همین موضوع باعث شده است تا مبل های شنی محصولاتی کاملا طبی و استاندارد برای افراد باشد .

از مزایای دیگر محتوای شنی یونولیتی می توان به سبک بودن آن ها اشاره کرد که همین موضوع باعث شده است تا در نهایت مبل های شنی بسیار سبک باشند . بزرگ ترین مبل های شنی تقریبا وزن هایی کمتر از 5 یا 6 کیلوگرم را دارند که به آسانی می توانید این وزن را جابجا و حمل کنید ، این ویژگی به شما اجازه می دهد تا از مبل شنی خود در هر جای خانه و ... استفاده کنید ، این خصوصیت را در مبل های شنی می توان از مزایای مبل شنی به نسبت دیگر مبل های چوبی و فلزی دانست زیرا مبل های چوبی و ... سنگین تر بوده و اغلب به صورت ثابت از آن ها استفاده می شود . پرتابل بودن و قابلیت حمل آسان این مبل ها حتی باعث شده است تا بسیاری از افراد مبل های شنی را برای استفاده در محل کار تهیه و خریداری کنند . مبل های شنی همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره شد در تنوع بسیار بالایی تولید شدند به طوریکه می توان بیش از هزار مدل مبل شنی را در سراسر دنیا یافت کرد ، در ایران نیز تنوع این مبل های شنی بسیار زیاد است و شما به راحتی می توانید مبل های شنی خود را خریداری کنید .

از دیگر مزایای مبل شنی می توان به تنوع جنسی در این محصولات اشاره کرد ، از آن جا که مبل های شنی بیشتر از جنس پارچه ساخته می شوند تولید کنندگان برای در بر گرفتن سلایق متفاوت مشتریان از پارچه های مختلفی برای ساخت مبل شنی استفاده کردند که می توان به مبل های شنی اشاره کرد که رویه آن ها از پارچه هایی چون مخملی ، جیر ، خزه دار ، چرمی ، کتان ، لی ، پلی استر و ... اشاره کرد .

هر یک از این پارچه ها دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی هستند که موجب تمایز آن ها نسبت به یکدیگر شدند . تمامی پارچه های گفته شده بسیار زیبا و شیک هستند که استفاده از آن ها باعث شده است تا مبل های شنی بسیار شیک و جذاب را داشته باشیم . از آن جا که اجناس اولیه مبل های شنی از پارچه است طراحان دستان باز تری برای ساخت مبل های شنی متنوع و متفاوت دارند که همین موضوع باعث شده تا تنوع بسیار زیادی را در مبل های شنی داشته باشیم .

مبل های شنی محصولاتی هستند که قابلیت تعمیر دارند ، این مزیت باعث شده است تا با خیال راحت بتوانید از مبل شنی خود استفاده کنید . رویه مبل های شنی و قسمت آستری این مبل ها از پارچه ساخته شده است و در صورت آسیب دیدگی پارچه از دوخت و یا بخش های دیگر می توانید اقدام به ترمیم رویه و استری خود کنید ، همچنین شما می توانید رویه مبل های شنی و حتی آستری آن را به کل تعویض کنید و یک رویه و آستری جدید را جایگزین آن کنید . رویه مبل های شنی به گونه ای طراحی شده اند که شما می توانید با باز کردن زیپ رویه آن را از آستری و محتوای شنی مبل جدا کنید . این ویژگی باعث شده است تا علاوه بر تعویض رویه و یا تعمیر آن حتی برای شست و شوی رویه مبل خود اقدام کنید . برای شست و شوی رویه مبل شنی بایستی به جنس پارچه آن توجه داشته باشید و به نسبت جنس آن رویه را بشویید . به عنوان مثال مبل های شنی که از پارچه لی ساخته شدند بهتر است تا آن ها را با آب سرد بشویید و همچنین رویه های چرمی را بهتر است که تنها با استفاده از یک پارچه نمناک پاک و تمیز کنید .

مبل های شنی که از پارچه های پلی استری ساخته شده اند مبل هایی ضد آب هستند که به شما اجازه می دهد تا محصول خود را در کنار استخر ها و حتی بر روی آب نیز استفاده کنید چرا که پلی استر ضد آب بوده و اجازه ورود آب به بخش های داخلی مبل شنی را نمی دهد . دسترسی به محتوای شنی مبل ها نیز وجود دارد به همین دلیل در صورت افت مبل شنی خود و یا بو گرفتن محتوای داخلی می توانید به راحتی اقدام به تعویض و یا شارژ مجدد مبل خود کنید . دسترسی و خرید محتوای شنی مبل ها نیز بسیار ساده است و به راحتی می توانید این محتوا را تهیه کنید . فروشگاه اینتکس از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی مبل شنی در ایران است که علاوه بر فروش مبل شنی و محتوای شنی آن ، خدمات پس از فروش و تعمیر مبل شنی را نیز ارائه کرده است تا در صورت نیاز به تعمیر ، محصول خود را برای فروشگاه مبل شنی آرامش ارسال نمایید .