مبل های شنی مدلی بسیار دوست داشتنی در میان انواع مبل های راحتی هستند و از آن جا که مبلی پرتابل و سبک هستند ، بیشتر مورد توجه مشتریان قرار گرفته است . مبل های شنی بسیار نرم هستند و با کوچک ترین اشاره می توانید به آن فرم بدهید . این ویژگی بسیار خوب می تواند برای استراحت کردن و نشستن شما برای مدت طولانی و حتی رفع خستگی در مدت زمان بسیار کوتاه مناسب باشد . از آن جا که طراحی مبل شنی بسیار زیبا و شیک است ، حتی از این محصولات در دفاتر و محل کار ، مغازه ها و بوتیک ها ، نمایشگاه ها و ... نیز استفاده می شود و تنها مخصوص برای استفاده در خانه نیست . عمدتا مبل های شنی وزنی زیر 6 کیلوگرم دارند و دلیل آن هم مواد یونولیتی خرد شده ای است که در داخل مبل شنی ریخته می شود . یونولیت ها خاصیتی اسفنجی دارند و بسیار نرم هستند ، به خصوص اگر به صورت دانه های ریز و درشت باشند . در ساخت مبل های شنی نیز دقیقا از این یونولیت ها و فیبر های خرد شده استفاده می شود و برای همین است که شما در هنگام استراحت کردن بر روی مبل شنی احساس خوبی را خواهید داشت . 

البته دلیل سبک بودن مبل های شنی و امکان جابجایی آسان ها نیز همین مورد می باشد . مبل های شنی قیمت های مختلفی دارند چرا که تنوع در مبل های شنی نیز بسیار بالا بوده و شما می توانید این محصولات را در سایز های بزرگ یا کوچک خریداری کنید و یا آن ها را با پارچه های گوناگون سفارش داده و خریداری کنید . بنابراین تمامی این موارد در قیمت مبل شنی تاثیر گذار می باشد . ولی راه هایی برای خرید مبل شنی ارزان قیمت وجود دارد که در عین حال که قیمت پایین و ارزانی دارد ، از نظر کیفیتی نیز بسیار عالی بوده و کاهش قیمت آن ها دلیل بر بی کیفیت بودنشان نیست . به عنوان مثال یکی از راه های خرید مبل شنی ارزان قیمت این است که این محصولات شنی را از تولیدی های ایرانی خریداری کنید . البته سعی کنید که مبل های شنی را از تولیدی های معروف و با تجربه خریداری کنید که تولیداتی موفق را داشته و در طی سال ها فعالیت خود ، تجربه خوبی در زمینه ساخت و فروش مبل شنی داشته و مشتریان زیادی را به سمت خود جذب کرده اند . 


اینجاست که می توانیم به تولیدی مبل شنی آرامش و فروشگاه بزرگ مبل شنی آرامش اشاره کنیم که بیش از چند سال است که تولیدات مبل شنی در مدل های مختلف را انجام داده و تنوع بسیار بالایی از این محصولات را تولید کرده است . شما می توانید تنها با مراجعه به وبسایت فروشگاه ، انواع مبل های شنی را مشاهده کرده و از قیمت های آن مطلع شوید . فروشگاه مبل شنی ، در واقع یک راه مناسب برای خرید مستقیم و بدون واسطه مبل های شنی از فروشگاه و تولیدی مبل شنی بوده و شما می توانید مبل های شنی را با قیمت های بسیار ارزان و پایین تری خریداری کنید . لازم به ذکر است که فروشگاه مبل شنی ارامش تامین کننده بسیاری از فروشگاه ها و مغازه دار و در سراسر کشور بوده و حتی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز خرید های خود را از فروشگاه مبل آرامش انجام می دهند . لذا مرکز فروش مبل شنی در ایران فروشگاه مبل آرامش بوده و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد . فروشگاه آرامش حتی محصولات خود را با قیمت های ارزان تری برای فروش گذاشته است تا مشتریان بیشتری را جذب کرده و با فروش تعداد بالای مبل های شنی به سود مد نظر خود برسد که این امر کاملا به نفع مشتری می باشد . 

با توجه به کیفیت بسیار بالای مبل های شنی ایرانی و تولید داخل ، دیگر نیازی نیست که هزینه های زیادی برای خرید مبل شنی خارجی کنید . مبل های شنی خارجی به دلیل اینکه به کشور وارد می شوند ، هزینه های اضافی شامل حال آن خواهد شد و در نتیجه محصول خریداری شده توسط مشتری در نهایت با قیمت بالاتری صورت خواهد گرفت . برای همین توصیه می شود که به این نکته مهم توجه داشته باشید . یک مورد بسیار مهم دیگر که در قیمت مبل های شنی تاثیر گذار می باشد ، سایز مبل شنی ، نوع طراحی و جنس و متریال استفاده شده برای ساخت مبل شنی می باشد . همین موارد اشاره شد موجب شده است تا شما مبل های شنی را در قیمت های مختلفی مشاهده کنید . به عنوان مثال مبل های شنی دو نفره و یا سایز بزرگ و همچنین مبل های شنی تخت شو از نظر قیمتی نسبت به سایر مبل ها گران تر بوده و دلیل آن نیز ابعاد بزرگ خواهد بود ، چرا که از مقدار زیاد تری پارچه و مواد برای ساخت آن استفاده شده است . 


همچنین مبل های شنی که به همراه زیرپایی طراحی شده اند و به صورت دو تکه می باشند نیز قیمتی بالاتر خواهند داشت . همانطور که اشاره شد ، جنس مبل های شنی نیز می تواند در قیمت آن ها تاثیر گذار باشد . به عنوان مثال مبل های شنی که از پارچه های چرمی به خصوص چرم طبیعی ساخته شده اند ، به دلیل گران بودن این پارچه و تهیه مواد اولیه گران تر توسط تولیدی می تواند در نهایت موجب افزایش قیمت نهایی مبل شنی بشود . تنوع جنس در مبل های شنی بسیار بالا بوده و شما می توانید این محصولات را در مدل هایی که با انواع پارچه های چرمی ، مخملی ، خزدار ، نخی ، پلی استری ، کتان ، لی و ... خریداری کنید . ولی نکته ای که در این میان وجود دارد ، درجه یک بودن جنس تمامی پارچه های استفاده شده در ساخت مبل شنی می باشد . 

فروشگاه مبل شنی آرامش تمامی مبل های شنی خود را با گارانتی به فروش می رساند که کمترین میزان گارانتی مبل های شنی 2 سال می باشد . بنابراین با رضایت خاطر می توانید این محصولات را از فروشگاه با قیمت بسیار ارزان خریداری کرده و از خدمات پس از فروش این محصولات نظیر تعمیرات و یا تعویض رویه مبل شنی و همچنین شارژ مبل شنی بهره مند شوید . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصولات و یا خرید های تلفنی و یا اینترنتی می توانید به وبسایت فروشگاه مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی سوالات خود را مطرح کرده و حتی محصول مد نظر خود را سفارش دهید . امکان خرید حضوری مبل شنی از نمایندگی مبل شنی آرامش وجود دارد .